Jan Pouzar

Jan Pouzar

DaidaLos
Potetovaný, dobrovolně skoro holohlavý blázen a snílek, co má rád hlínu (odborně zeminu)...
Vlastní nálepka na auto
Určitě jste už přišli na to že ve hře můžete nalakovat auto různými barvami a také můžete na auto přidat různé obrázky, Já Vám teď vysvětlím jak přidat na auto jakýkoli váš obrázek. Nejprve budeme potřebovat program který převede obrázek do formátu DDS a TGA, Já používám DXTBmp, stačí vygooglit jeho jméno a určitě najdete tenhle program ke stažení.

Teď pokud už máte nějaký ten program pro převod, můžeme začít. Otevřete obrázek který chcete převést, pokud používáte DXTBmp tak obrázek převedeme tak že zvolíme File - Save as - DDS Texture a obrázek uložíme pod názvem Icon.dds a poté zvolíme File - Save as - Targa With Alpha a obrázek uložíme pod názvem Sticker.tga Oba tyhle soubory Icon.dds i Sticker.tga vložíme do složky kterou vytvoříme, složka se může jmenovat například Moje_nálepka a tuhle složku i s oběma soubory uložíme do složky kde máme naistalovanou Trackmanii konkrétně do složky Trackmania/GameData/Painter/Stickers/. A je to nyní už by jste měli ve hře vidět mezi ostatními samolepkami i tu svou.
Nové auto
Stáhli jste si auto a nevíte kam s ním? Je to jednoduché, po naistalováni hry se Vám ve Vašich dokumentech vytvořila složka Trackmania, tu otevřete. Nyní otevřete složku skins/Vehicles a v ní vytvořte složku CarCommon. A do téhle složky vkládejte vaše skiny aut. Ještě připomínám, že skin auta je v zip archivu, tenhle archiv nerozbalujte, nechte ho tak jak jste ho stáhli.
Barevná písmena
barvy_tabulka(2).png
Podmínky členství v klubu: mít rád hlínu, žádné jiné podmínky nejsou... Hlavně FREEDOM!!! :D
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one